Warning: fopen(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): php_stream_sock_ssl_activate_with_method: SSL handshake/connection failed in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): Unable to activate SSL mode in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(http://www.nakupka.cz/sablony/lista/lista-utf8.tpl): failed to open stream: Success in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 439 Warning: feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 440 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 441 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 446 Aktuality - hanatour.cz
zpět na prohlížení webu

www stránky: www.hanatour.cz

Aktuality

Reportáž o Věře Čáslavské v Japonsku

 

Rádi bychom Vás upozornili na reportáž japonské televize, která se týká návštěvy Věry Čáslavské v Japonsku ku příležitosti 50.tého výročí Olympijských her v Tokiu. Věra Čáslavská, která je již v Japonsku legendou, se při své poslední návštěvě setkala s japonským korunním princem a dále se po dlouhých letech setkala s bývalou rozhodčí paní Jošidou (101 let) a vzdala poctu gymnastovi Jukio Endó při návštěvě jeho hrobu. Video si můžete prohlédnout na: http://youtu.be/MW5NctatNTw

Výstava METAPLAY, PRAHA-TOKYO

 Rádi bychom Vám doporučili návštěvu výstavy Metaplay, Praha – Tokio (japonská část), která začíná slavnostním zahájením 16.10.2014 v 18:00 hod v Galerii kritiků v Paláci Adria. Název výstavy Metaplay patří do světa virtuální reality a předesílá nová morení pohled na umění, které jste si již v Paláci Adria mohli prohlédnout ve zpracování Metaplay, Praha - New York.

Slavnost mečů (KATANA MACURI) 27.9.2014

Rádi bychom Vás pozvali na Slavnost mečů (Katana Matsuri), která se koná 27.9.2014 v Muzeu Policie České republiky (Ke Karlovu 1, P2) od 9:00 do 17:00. Čekají Vás zde ukázky šermu, kaligrafie, střelby z luku, bojových umění. Zejména bychom Vám chtěli doporučit návštěvu našeho stánku SUSI.CZ, kde můžete zakoupit suroviny na přípravu suši, dále čaje, sake, japonské pivo, origami, učebnice, keramiku, japonské kuchařky a různé dárkové předměty.

Čajovna Mechová skála

Rádi bychom Vám doporučili návštěvu čajovny Mechová skála (Zubatého 3, Praha 5) http://www.kokeiwa.eu/, kde si můžete v tradiční japonské čajové místnosti vyzkoušet čajový obřad, ochutnat různé druhy čajů a seznámit se s čajovou estetikou. Na návštěvě se dopředu domluvte na tel: 420 724 966 744, aby se mohl personál výhradně věnovat Vám.

Výstava Fotokaligrafie (4.9.-31.10.2014)

Zveme Vás na výstavu fotokaligrafie Petra Šálka v restauraci Prostor (Lidická 25, Praha 5). Výstava bude zahájena v 18:00 dne 4.9.2014 a potrvá do 31.10.2014. Tato originální výstava vznikla na základě spolupráce umělce Petra Šálka a japanologa Petra Geilsera. Díla byla vystavována již v několika galeriích, mimojiné také v Národní galerii na Zbraslavi.

Užijte si dovolenou v tradičním japonském ryokanu

Co je ryokan:

Ryokan je tradiční japonský hotýlek. Jeho původ spadá do období Edo (1603 – 1868), kde podobné hotýlky byly k dispozici cestovatelům na hlavních trasách. Protože ubytování v ryokanu je výrazně dražší než v běžném hotelu ,nesetkáme se s nimi tolik ve velkých městech, ale spíše v menších letoviscích, zasazených v přírodě a horách. V typickém ryokanu se setkáme s velkou vstupní halou s gaučem a židlemi k posezení. Pokoje jsou tradičně japonské s tatami podlahou a posuvnými dveřmi, privátní koupelnou nebo ofuro, které často využívají vodu z horkých pramenů (onsenů), pokud jsou poblíž. Ve většině ryokanů se podávají tradiční japonské snídaně a večeře, které jsou již zahrnuty v ceně pokoje.

Izu Peninsula:

Je velký poloostrov západně od Tokia, z kterého je snadno dopravně dostupný. Pro svojí krásnou přírodu je vyhledávaným turistickým letoviskem. Známý je hlavně svými horkými prameny a je velmi populární oblastí pro úžasné možnosti ke koupání, serfování a golfu. Kromě toho poloostrov sousedí s horou Fuji a je součástí Národního parku Fuji – Hakone – Izu.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na: office@hanatour.cz

Pro nabídku letenek kontaktuje: info@letenky-levne.cz

Poradenství k cestám do Japonska

Připravíme Vám dle našich dlouholetých zkušeností program, který Vám bude vyhovovat a se kterým budete spokojeni a na který budete dlouhá léta vzpomínat.

 

Objevujte s námi krásy japonska na Optional Tours v Japonsku. Již zde v Čechách vám představíme jednotlivé dny programu, včetně fotografií míst a mapek lokalit, ve kterých se budete pohybovat. Připravíme vám podrobné návody jak se na jednotlivá místa dostanete a jaké služby od krásného Japonska můžete očekávat.

Napište nám o Vašich představách a výletech které by Vás zajímali, nebo nám napište Vaše finanční představy, ve kterých by se celá cesta měla pohybovat a my vám navrhneme právě tu správnou kombinaci výletů pro Vás.

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek:
 
Autor systému: Mikosoft Praha s.r.o., Nakupka.cz | Powered by Licema