Překlady a tlumočení - hanatour.cz
Novinky

HLEDEJ JAPONSKÁ PŘÍSLOVÍ A VYHRAJ

včera (9:05)
Zapojte se do soutěže susi.cz "Hledej japonská přísloví". Všechny informace se dozvíte na stránkách susi.cz, konkrétně na: http://novinky.susi.cz/hledej-japonska-prislovi-a-vyhraj/

KONCERT IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA

5. 05. (13:15)
IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA si Vás dovolují pozvat na komorní koncert, pořádaný při příležitosti 20 let společné umělecké činnosti. Na programu budou díla F. Bendy, H. Hayashiho, J. S. Bacha, A. Dvořáka a B. Smetany. Koncert se koná v pondělí 8. května 2017 v 20.00 hodin v Nosticově paláci, Praha 1 - Malá Strana, Maltézské nám. 1

Výstava současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků od 11.5.2017

5. 05. (13:07)
Dobrý den, rádi bychom Vám doporučili návštěvu výstavy současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků. Vernisáž se koná ve čtvrtek 11. května 2017 v 18 hodin za účasti autorů a mistra Chikuho Matsumoto. Název „HATAI“ vyjadřuje kaligrafický styl, charakterizovaný dekonstrukcí tvaru znaku, jehož význam se utváří složením několika grafických prvků. Dochází tak k volné významové interpretaci nově vzniklého tvaru. Výstava je doprovázena praktickou ukázkou a přednáškou mistra Matsumoto v sobotu 13. května v 11 hodin v Galerii kritiků v pražské Adrii. Vstup je volný.

Zemřel přítel české kultury v Japonsku

1. 02. (10:52)
Dne 19.1.2017 zemřel pan Hideo Sekine, překladatel knihy "Všecky krásy světa" Jaroslava Seiferta do japonštiny a propagátor české kultury v Japonsku

FESTIVAL JAPONSKÉHO FILMU 16.-22.2.2017

30. 01. (10:14)
Ve dnech 16.-22.2. proběhne festival japonského filmu v kině Lucerna tentokrát s tématem "smích klasický i moderní". Můžete se těšit na filmy s oblíbenými japonskými postavami jako je Tora-san. Čeká Vás ale i oblíbený herec Takeshi Kitano. Více na http://www.eigasai.cz/2017_/index.html

221. VÝROČÍ NÁRODNÍ GALERIE

27. 01. (15:01)
Nezapomeňte o víkendu 4.-5.2.2017 využít dne s volným vstupem do Národní galerie. Národní galerie slaví 221. výročí, a proto se můžete zadarmo podívat na stálé expozice i krátkodobé výstavy. Určitě nevynechejte komentovanou prohlídku "Téma plynutí času a štědrosti přírody v japonském umění" v Paláci Kinských!

Novoroční koncert Česko-japonské společnosti

26. 01. (14:42)
Rádi bychom Vám doporučili návštěvu novoročního koncertu Česko-japonské společnosti dne 28.1.2017 v Mramorovém sále paláce Lucerna v 15:00. Rezervace není nutná.

HAJAO MIJAZAKI V BIO OKO 18.-27.1.2017

4. 01. (12:14)
Rádi bychom Vás upozornili na festival filmů animátora a režiséra Hajao Mijazakiho. Festival se koná 18.1.-27.1.2017 v kině Bio OKO (Františka Křižíka 460/15, Praha 7). Můžete na plátně shlédnout oblíbené japonské animované filmy jako je Můj soused Totoro, Naušika z Větrného údolí nebo Princezna Mononoke.

Kurzy o tajemství práce se surovinami v restauraci MIYABI

7. 11. 2016 (9:36)
Rádi bychom Vám doporučili návštěvu "Kurzu o tajemství práce se surovinami pana Hironobu Morii" v restauraci Miyabi. Příští kurz se koná 13.11.2016 v 16:00 na adrese Návrátilova 10, Praha 1. Cena 600 Kč/osoba. Můžete se těšit na povídaní o rýži, nakládané zelenině a tempuře. Čeká Vás také malé pohoštění v japonském duchu. Více na www.miyabi.cz

Záznam z buddhistické liturgie 49. dne za duši paní Věry Čáslavské

2. 11. 2016 (14:43)
Záznam z buddhistické liturgie 49. dne za duši paní Věry Čáslavské můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=aUSdg6C5odw


Překlady a tlumočení

Překlady

Rychle a kvalitně přeložíme vaše texty do/z všech světových jazyků a to včetně soudního ověření. Jsme zejména specialisté na překlady z/do JAPONSKÉHO jazyka včetně soudního ověření a korektur rodilými mluvčími.

Cena je dána počtem normostran přeloženého textu. V případě zájmu nás nezávazně kontaktujte pro  bližší informace a cenovou nabídku.

překlady

 Potřebujete přeložit text? Máme praxi a kvalifikované osoby v překladech materiálů jako jsou:

Manuály, normy, prospekty, příručky, směrnice, smlouvy, reklamní komunikáty, obchodní korespondence, rodné listy, účetní výkazy, výpisy z rejstříku trestů, výroční zprávy, novinové články, diplomy, atesty a řada dalších.

Kromě těchto běžných překladů, dodáváme překlady pro lokalizaci (tvorbu jazykových mutací) počítačových programů a překlady internetových stránek. 

Máme specialisty pro překlady různých oborů

Architektura, automatizace, automobilový průmysl, bankovnictví, beletrie, biologie, botanika, cestovní ruch, daňové poradenství, databáze, dřevozpracující průmysl, ekologie, ekonomie, elektronika, elektrotechnika, energetika, farmacie, filozofie, finance, fyzika, gastronomie, geografie, geologie, gumárenství, hardware, historie, hospodářství, hudba, hutnictví, chemie, informační technologie, jaderné inženýrství, klimatizace, komunikační technologie, kosmetika, kožedělný průmysl, kultura, lesnictví, letectví, logistika, management, marketing, matematika, média, medicína, obchod, obuvnictví, plastikářský průmysl, politologie, právo, programování, psychologie, reklama, software, sport, stavebnictví, strojírenství, textilní průmysl, vojenství, zbrojní průmysl, zemědělství atd.

Nabízíme překlady z/do všech známých jazyků

Ze všech a do všech významných světových jazyků, včetně vzájemných kombinací mezi těmito jazyky: Albánština, angličtina, arabština, arménština, azerbajdžánština, běloruština, bulharština, čeština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, hebrejština, chorvatština, indické jazyky, italština, japonština, kazachština, korejština, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, moldavština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, španělština, švédština, turečtina, ukrajinština, vietnamština a vlámština.


Tlumočení

Naše kancelář zajistí pro Vás a Vaše klienty průvodce a tlumočníky v mnoha jazycích, především však v jazyce japonském. Naši průvodci, tlumočníci jsou klientům k dispozici nejen v Praze ale i v celé České republice a na Slovensku.Nabízíme zkušené průvodce pro:

 • transfery /letiště - hotel, nádraží - hotel, apod./
 • polodenní okruh Prahou
 • celodenní okruh Prahou
 • polodenní okruh Prahou, odpoledne zámek / Karlštejn, Konopiště apod./
 • celodenní okruh Prahou + večerní program
 • výlety do:
  • Karlových Varů
  • Tábora
  • Českých Budějovic
  • Českého Krumlova
  • a mnoha dalších míst republiky dle Vašeho výběru.

Nabízíme tlumočníky pro:

 • obchodní jednání
 • konference
 • kulturní programy
 • pracovní setkání
 • přednášky
 • a dalších Vámi potřebných míst

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na přiloženém kontaktním formuláři a rádi pro Vás nezávazně připravíme nabídku.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek: