?

AKTUALIZACE STRÁNEK

včera (15:26)
Vítejte na aktualizovaných stránkách Hana Tours Praha. Tento měsíc jsme organizovali několik romantických svateb v pražských kostelech, připravili jsme zajímavý zájezd pro japonské milovníky historie, kterým jsme ukázali, že nejen Praha je známa svou bohatou historií, ale i další česká města stojí za to navštívit. Všichni se také těšíme na brzký příjezd studentské skupiny, pro kterou jsme připravili exkurz do židovské historie. Náš tým navíc každý den pracuje na vízech, zařizuje letenky, jízdenky a vstupenky a každý den nám chodí poptávky na překlady. Pokud máte také nějaké přání nebo dotazy, napište nám na office@hanatour.cz *********************************************** 花ツアーのウェブサイトへようこそ(本日更新)。今月花ツアーはプラハの教会でいくつかのロマンチックな結婚式を手配しておりました。また、ある歴史愛好家のグループに、チェコの歴史的に有名な街の中にはプラハだけでなく、他の町も訪ねる価値があるということを知っていただくことができました。来月は日本学生のグループがチェコに来ることを花ツアーもお楽しみにしております。 毎日花ツアーのチームはビザ、航空券、切符、チケットを手配しており、翻訳のオーダーも毎日受けます。ご希望とご質問がございましたら、遠慮なくご連絡ください: office@hanatour.cz

ZVEME VÁS NA PRAŽSKÉ OZVĚNY, VSTUP ZDARMA

14. 07. 2012 (20:20)
Tímto bychom Vás rádi pozvali na koncert Pražské ozvěny, kde vystoupí Studentské orchestry a skupiny mažoretek z ostrova Kjúšú (OITA a FUKUOKA). Koncert se bude konat 27.8.2012 od 19:00 hod. ve Dvořákově síni (Rudolfinum). Jako hosté vystoupí pan Pavel Eret (housle) a pan Miroslav Kejmar (trubka).

AKCE V MÁNESU, KTERÁ PROBĚHLA 24.5.2011

28. 07. 2011 (16:18)
Akce v Mánesu, která proběhla 24.5.2011 pro podporu postiženého Japonska po zemětřesení. Na této akci se zůčastnila naše paní majitelka PhDr. Kristina Kopáčková, která zde měla přednášku o suši a kimonech. Pokuď jste tuto akci nestihli, přinášíme vám pár fotografií na těchto stránkách: www.susi.cz www.japan-eshop.com Tuto akci pořádala společnost BUŠIDÓ www.busido.cz jejichž cílem je přiblížit široké veřejnosti umění a kulturní a historické reálie dávného Japonska, obzvláště ve spojitosti s japonskými meči a svébytnou samurajskou kulturou.

AKCE NA VYŠEHRADĚ - POMOC JAPONSKU, JIŽ TUTO SOBOTU 4.6.2011

1. 06. 2011 (10:20)
4.6. 2011 Japonské slavnosti jara na Vyšehradě Vítání božstva na vltavské náplavce a alegorický průvod na Vyšehrad. Lukostřelba kjúdó (CKA), bubny taiko (Wadaiko Yosa Yosa), šamisen (Sato Kenya), budhistická liturgie,samurajské souboje (skupina Gorin), japonské frašky kjógen (Malé divadlo kjógenu), kaligrafická dílna - psaní na trička. Trička budou k dispozici, cena i s kaligrafickým nápisem, dle vašich představ stojí 250,- samozřejmě je i možnost si přinést vlastní tričko. Výnos z této akce poputuje na pomoc Japonsku. www.japan.cz/vysehrad

Vstupenky Pražské Jaro 2011

28. 03. 2011 (16:48)
Orchestr Pražské konzervatoře, Jiří Bělohlávek (zahajovací koncert). Místo konání: Obecní dům; Datum: 13.5. 20:00; Cena: 2 500,- Kč / Ticket; Aktuální počet volných vstupenek: 31. Pokud máte o uvedené lístky zájem neváhejte nás kontaktovat.

Kocert pro Japonsko 29.3.2011

28. 03. 2011 (13:20)
Rádi bychom Vás touto cestou pozvali na benefiční koncert pro Japonsko, který se bude konat již zítra 29.3.2011 ve Velkém sále pražské Lucerny. Vystoupí na něm kapely Vypsaná fiXa, Už jsme doma, Sunshine, Psí vojáci a uskupení Papaya Paranoia.

Novinky na hanatour.cz

25. 01. 2009 (13:00)
Od 2008 splupracujeme s kuchařskou školou Olakala na kurzech sushi, kde se krom sushi vaří i další japonská jídla. Během 5 hodin se naučíte udělat japonský předkrm v několika variantách, umotat sushi maki, obrácené maki a nigirisushi, zakončíte jídlo polévkou miso. Ochutnáte japonské sake, japonská piva a víno, které je vhodné k sushi popíjet.

Zajímavé odkazy

6. 04. 2007 (14:29)
Rádi Vás upozorníme na zajímavý web, stránku či internetový obchod. Nezapoměňte proto navštívit AutoDily-Eshop.com a Video-Eshop.com

Zprávy z Japonska

26. 11. 2006 (17:50)
Neustále přibývá případů šikanování v základních a středních školách. Případ řeší Ministerstvo školství, kam dorazil dopis od šikanovaného žáka, který vyhrožuje sebevraždou.
kategorie: Magazín - Magazín
reklama z Nakupka.cz:


Překlady a tlumočení

Překlady

Rychle a kvalitně přeložíme vaše texty do/z všech světových jazyků a to včetně soudního ověření. Jsme zejména specialisté na překlady z/do JAPONSKÉHO jazyka včetně soudního ověření a korektur rodilými mluvčími.

Cena je dána počtem normostran přeloženého textu. V případě zájmu nás nezávazně kontaktujte pro  bližší informace a cenovou nabídku.

překlady

 Potřebujete přeložit text? Máme praxi a kvalifikované osoby v překladech materiálů jako jsou:

Manuály, normy, prospekty, příručky, směrnice, smlouvy, reklamní komunikáty, obchodní korespondence, rodné listy, účetní výkazy, výpisy z rejstříku trestů, výroční zprávy, novinové články, diplomy, atesty a řada dalších.

Kromě těchto běžných překladů, dodáváme překlady pro lokalizaci (tvorbu jazykových mutací) počítačových programů a překlady internetových stránek. 

Máme specialisty pro překlady různých oborů

Architektura, automatizace, automobilový průmysl, bankovnictví, beletrie, biologie, botanika, cestovní ruch, daňové poradenství, databáze, dřevozpracující průmysl, ekologie, ekonomie, elektronika, elektrotechnika, energetika, farmacie, filozofie, finance, fyzika, gastronomie, geografie, geologie, gumárenství, hardware, historie, hospodářství, hudba, hutnictví, chemie, informační technologie, jaderné inženýrství, klimatizace, komunikační technologie, kosmetika, kožedělný průmysl, kultura, lesnictví, letectví, logistika, management, marketing, matematika, média, medicína, obchod, obuvnictví, plastikářský průmysl, politologie, právo, programování, psychologie, reklama, software, sport, stavebnictví, strojírenství, textilní průmysl, vojenství, zbrojní průmysl, zemědělství atd.

Nabízíme překlady z/do všech známých jazyků

Ze všech a do všech významných světových jazyků, včetně vzájemných kombinací mezi těmito jazyky: Albánština, angličtina, arabština, arménština, azerbajdžánština, běloruština, bulharština, čeština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, hebrejština, chorvatština, indické jazyky, italština, japonština, kazachština, korejština, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, moldavština, němčina, nizozemština, norština, polština, portugalština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, španělština, švédština, turečtina, ukrajinština, vietnamština a vlámština.


Tlumočení

Naše kancelář zajistí pro Vás a Vaše klienty průvodce a tlumočníky v mnoha jazycích, především však v jazyce japonském. Naši průvodci, tlumočníci jsou klientům k dispozici nejen v Praze ale i v celé České republice a na Slovensku.Nabízíme zkušené průvodce pro:

 • transfery /letiště - hotel, nádraží - hotel, apod./
 • polodenní okruh Prahou
 • celodenní okruh Prahou
 • polodenní okruh Prahou, odpoledne zámek / Karlštejn, Konopiště apod./
 • celodenní okruh Prahou + večerní program
 • výlety do:
  • Karlových Varů
  • Tábora
  • Českých Budějovic
  • Českého Krumlova
  • a mnoha dalších míst republiky dle Vašeho výběru.

Nabízíme tlumočníky pro:

 • obchodní jednání
 • konference
 • kulturní programy
 • pracovní setkání
 • přednášky
 • a dalších Vámi potřebných míst

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na přiloženém kontaktním formuláři a rádi pro Vás nezávazně připravíme nabídku.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek:
 
Partneři:

Bílá technika - myčky nádobí, pračky, ledničky, varné desky

Do výbavy moderní kuchyně patří myčky nádobí, které urychlují čas strávený umýváním nádobí v klasickém dřezu. Spotřeba vody při umývání nádobí ve dřezu naní také zcela nezanedbatelná, proto myčky nádobí zcela určitě doporučujeme. Dalším velmi potřebným spotřebičem domácnosti jsou pračky. Bez předem či vrchem plněné pračky je život ve dvacátém prvním století již zcela nemyslytelný. Všechny tyto spotřebiče patří mezí kategorii označenou jako bílá technika.

Autodoplňky, Zahrada - střešní boxy, autobaterie, střešní nosiče

Pro kutily, zahrádkáře a ty z Vás, kteří se rádi starají o zahrádky je nabídka v sekci sekačky velmi zajímavá. Akční sortiment, který usnadní a urychlí přípravu dřeva na zimu, najdete mezi kategoriemi motorové pily nebo sekery. Přesun autem na hory Vám usnadní střešní boxy. V autoboxu můžete přepravovat nejen lyže a snowboardy, ale i boty, bundy či jiné doplňky. Jestli střešní boxy nevyužijete, můžete lyže rychle umístit na střešní nosiče - jejich vyhledání je rychlé a snadné právě u nás díky přehlednému vyhledávači. Když vám nestartuje auto ta, jak by mělo, jsou autobaterie řešením právě pro Vás.

Zahradní technika Audio-Video Autodoplnky Překlady Letenky Auto OdStolu Suši ChcesTo Auto Díly Elektro Video Zahrada Půjčky