Warning: fopen(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): php_stream_sock_ssl_activate_with_method: SSL handshake/connection failed in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): Unable to activate SSL mode in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(http://www.nakupka.cz/sablony/lista/lista-utf8.tpl): failed to open stream: Success in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 439 Warning: feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 440 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 441 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 446 Rail passy - hanatour.cz
zpět na prohlížení webu

www stránky: www.hanatour.cz

Rail passy

Rail pass je voucher - poukázka platná po dobu tří měsíců od data vystavení /uvedeno uvnitř poukázky/ a lze ji po výměně za konkrétní jízdenku použít na železnice po celém Japonsku, které mají označení JR. Tuto poukázku lze koupit pouze mimo území Japonska, je vystavena na jméno klienta a je nepřenosná.

Rail Passy lze použít na uvedený počet dní a to bez přerušení cesty !Držitel poukázky po příjezdu do Japonska, v den kdy chce začít cestovat po železnici, si poukázku vymění u kterékoli pokladny označené JR za konkrétní jízdenku, platnou nepřetržitě ode dne výměny po dobu 7, 14 popř. 21 dnů - záleží kolikadenní jízdenku si klient před cestou objednal a zaplatil /uvedeno uvnitř poukázky/.

V případě, že držitel poukázku z jakýkoliv důvodů nevymění za konkrétní jízdenku, může ji nepoškozenou vrátit zpět tam, kde ji objednal a zaplatil, nejdéle však do tří měsíců od jejího vydání. Zaplacená částka bude klientovi vrácena po odečtení manipulačního poplatku.zvýhodněné jízdenky po východním Japonsku
Způsob použití je obdobný s výše popsaným. Konkrétní jízdenku lze použít na železnice označené JR East. 4 denní rail pass lze použít nepřetržitě po dobu 4 dnů.

zvýhodněné jízdenky po západním Japonsku
Způsob použítí je obdobný s výše popsaným. Konkrétní jízdenku lze použít na železnice označené JR West. Jízdenky po západním Japonsku se dělí na dvě oblasti, na Sanyo a Kansai.

  • Kansai Pass (Kyoto - Osaka - Kobe)
  • Sanyo Pass (Osaka - Okayama - Hiroshima - Hakata)

Aktuální ceny Japan Railpassů 26.-30.6.2017:

7-denní:       6.945,- Kč

14-denní:  10.712,- Kč

21-denní:  13.536,- Kč

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek:
 
Autor systému: Mikosoft Praha s.r.o., Nakupka.cz | Powered by Licema