zpět na prohlížení webu

www stránky: www.hanatour.cz

Rail passy

Rail pass je voucher - poukázka platná po dobu tří měsíců od data vystavení /uvedeno uvnitř poukázky/ a lze ji po výměně za konkrétní jízdenku použít na železnice po celém Japonsku, které mají označení JR. Tuto poukázku lze koupit pouze mimo území Japonska, je vystavena na jméno klienta a je nepřenosná.

Rail Passy lze použít na uvedený počet dní a to bez přerušení cesty !Držitel poukázky po příjezdu do Japonska, v den kdy chce začít cestovat po železnici, si poukázku vymění u kterékoli pokladny označené JR za konkrétní jízdenku, platnou nepřetržitě ode dne výměny po dobu 7, 14 popř. 21 dnů - záleží kolikadenní jízdenku si klient před cestou objednal a zaplatil /uvedeno uvnitř poukázky/.

V případě, že držitel poukázku z jakýkoliv důvodů nevymění za konkrétní jízdenku, může ji nepoškozenou vrátit zpět tam, kde ji objednal a zaplatil, nejdéle však do tří měsíců od jejího vydání. Zaplacená částka bude klientovi vrácena po odečtení manipulačního poplatku.zvýhodněné jízdenky po východním Japonsku
Způsob použití je obdobný s výše popsaným. Konkrétní jízdenku lze použít na železnice označené JR East. 4 denní rail pass lze použít nepřetržitě po dobu 4 dnů.

zvýhodněné jízdenky po západním Japonsku
Způsob použítí je obdobný s výše popsaným. Konkrétní jízdenku lze použít na železnice označené JR West. Jízdenky po západním Japonsku se dělí na dvě oblasti, na Sanyo a Kansai.

  • Kansai Pass (Kyoto - Osaka - Kobe)
  • Sanyo Pass (Osaka - Okayama - Hiroshima - Hakata)

Aktuální ceny Japan Railpassů 26.-30.6.2017:

7-denní:       6.945,- Kč

14-denní:  10.712,- Kč

21-denní:  13.536,- Kč

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek:
 
Autor systému: Mikosoft Praha s.r.o., Nakupka.cz | Powered by Licema