Zájezdy - hanatour.cz
Novinky

HLEDEJ JAPONSKÁ PŘÍSLOVÍ A VYHRAJ

včera (9:05)
Zapojte se do soutěže susi.cz "Hledej japonská přísloví". Všechny informace se dozvíte na stránkách susi.cz, konkrétně na: http://novinky.susi.cz/hledej-japonska-prislovi-a-vyhraj/

KONCERT IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA

5. 05. (13:15)
IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA si Vás dovolují pozvat na komorní koncert, pořádaný při příležitosti 20 let společné umělecké činnosti. Na programu budou díla F. Bendy, H. Hayashiho, J. S. Bacha, A. Dvořáka a B. Smetany. Koncert se koná v pondělí 8. května 2017 v 20.00 hodin v Nosticově paláci, Praha 1 - Malá Strana, Maltézské nám. 1

Výstava současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků od 11.5.2017

5. 05. (13:07)
Dobrý den, rádi bychom Vám doporučili návštěvu výstavy současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků. Vernisáž se koná ve čtvrtek 11. května 2017 v 18 hodin za účasti autorů a mistra Chikuho Matsumoto. Název „HATAI“ vyjadřuje kaligrafický styl, charakterizovaný dekonstrukcí tvaru znaku, jehož význam se utváří složením několika grafických prvků. Dochází tak k volné významové interpretaci nově vzniklého tvaru. Výstava je doprovázena praktickou ukázkou a přednáškou mistra Matsumoto v sobotu 13. května v 11 hodin v Galerii kritiků v pražské Adrii. Vstup je volný.

Zemřel přítel české kultury v Japonsku

1. 02. (10:52)
Dne 19.1.2017 zemřel pan Hideo Sekine, překladatel knihy "Všecky krásy světa" Jaroslava Seiferta do japonštiny a propagátor české kultury v Japonsku

FESTIVAL JAPONSKÉHO FILMU 16.-22.2.2017

30. 01. (10:14)
Ve dnech 16.-22.2. proběhne festival japonského filmu v kině Lucerna tentokrát s tématem "smích klasický i moderní". Můžete se těšit na filmy s oblíbenými japonskými postavami jako je Tora-san. Čeká Vás ale i oblíbený herec Takeshi Kitano. Více na http://www.eigasai.cz/2017_/index.html

221. VÝROČÍ NÁRODNÍ GALERIE

27. 01. (15:01)
Nezapomeňte o víkendu 4.-5.2.2017 využít dne s volným vstupem do Národní galerie. Národní galerie slaví 221. výročí, a proto se můžete zadarmo podívat na stálé expozice i krátkodobé výstavy. Určitě nevynechejte komentovanou prohlídku "Téma plynutí času a štědrosti přírody v japonském umění" v Paláci Kinských!

Novoroční koncert Česko-japonské společnosti

26. 01. (14:42)
Rádi bychom Vám doporučili návštěvu novoročního koncertu Česko-japonské společnosti dne 28.1.2017 v Mramorovém sále paláce Lucerna v 15:00. Rezervace není nutná.

HAJAO MIJAZAKI V BIO OKO 18.-27.1.2017

4. 01. (12:14)
Rádi bychom Vás upozornili na festival filmů animátora a režiséra Hajao Mijazakiho. Festival se koná 18.1.-27.1.2017 v kině Bio OKO (Františka Křižíka 460/15, Praha 7). Můžete na plátně shlédnout oblíbené japonské animované filmy jako je Můj soused Totoro, Naušika z Větrného údolí nebo Princezna Mononoke.

Kurzy o tajemství práce se surovinami v restauraci MIYABI

7. 11. 2016 (9:36)
Rádi bychom Vám doporučili návštěvu "Kurzu o tajemství práce se surovinami pana Hironobu Morii" v restauraci Miyabi. Příští kurz se koná 13.11.2016 v 16:00 na adrese Návrátilova 10, Praha 1. Cena 600 Kč/osoba. Můžete se těšit na povídaní o rýži, nakládané zelenině a tempuře. Čeká Vás také malé pohoštění v japonském duchu. Více na www.miyabi.cz

Záznam z buddhistické liturgie 49. dne za duši paní Věry Čáslavské

2. 11. 2016 (14:43)
Záznam z buddhistické liturgie 49. dne za duši paní Věry Čáslavské můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=aUSdg6C5odw


Zájezdy

Zajišťujeme dopravu, ubytování, letenky, rezervace v restauracích, vstupenky na kulturní akce, a to vše zákazníkovi přímo na míru.

Pošlete nám mail s Vaším přáním a my Vám pošleme nabídku zájezdu s předběžným rozpočtem.

Doprava

 Nabízíme Vám dopravní služby pro jednotlivce i skupiny po Praze i celé republice včetně Slovenska.
Můžete si vybr/at z mnoha nabízených vozů, kterými jsou například:

 • osobní vozy - limusiny - Nissan Maxima, Mercedes, Cadillac a další
 • sedany - Peugeot, Opel, V W apod.
 • mikrobusy - Ford Tranzit klima / 8+1/ apod.
 • busy - 28 - 72 místné : VOLVO, DAF, BOWA, MAN, KAROSA LUX ...
 • pronájem aut z nabídky autopůjčovny Hertz
Zajistíme Vám půjčení vozů ve všech zemích světa při Vašem příjezdu do cíle Vaší cesty. Vaši objednávku obratem vyřídíme a zašleme Vám kopii rezervace.
Obecné informace
Pronájem automobilu Vám umožní značnou svobodu volby vlastního programu. Nejlepší je zajistit si pronájem auta v časovém předstihu. Na základě potvrzené rezervace bude auto požadované kategorie pro vás připraveno v určeném čase a místě.

Nutné doklady: (může se mírně lišit dle společnosti) 
 • řidičský průkaz, jehož držitelem jste alespoň jeden rok (občané ČR v cizině plus mezinárodní ŘP)
 • platný cestovní pas (občané ČR na území ČR OP)
Většinou je úhrada nutná pomocí platebních karet. V některých zemích jsou vyžadovány 2 platební karty. Platební karty jsou vyžadovány u všech kategorií vozidel.

Minimální věk řidiče/nájemce je obvykle 23 let. Řidič musí být držitelem platného řidičského oprávnění minimálně 12 měsíců. U řidičů mladších 25 let může být účtován poplatek. 

Hodláte-li se za volantem pronajatého automobilu střídat s dalšími řidiči, je vždy nutné předem uvést a zapsat a předložit jejich doklady (pas ev. OP, ŘP vydaný alespoň před rokem, ev. plus mezinárodní ŘP), zpravidla za poplatek. Pokud pronajaté vozidlo řídí osoba, která není uvedena v nájemní smlouvě, hodnotí se to jako neoprávněné užití vozidla a porušení podmínek nájemní smlouvy. Vozidla jsou většinou zákonně pojištěna (tzv. povinné ručení). Samozřejmě je možno se připojistit pro případ nehody, poškození vozidla z vaší viny, odcizení nebo úrazu.
Další informace o půjčení automobilu:
Vozidlo musí být odevzdáno v uvedeném čase a místě. Potřebujete-li změnit čas (prodloužit dobu pronájmu) nebo místo odevzdání, musíte k tomu mít souhlas pronajímatele. Odevzdání vozidla na jiném místě, než kde byl pronájem zahájen, bývá v některých případech zatíženo poplatkem (Drop Off Charge, Intercity Fee).

Pohonné hmoty
Při začátku každého pronájmu obdrží nájemce automobil s plnou nádrží. Cena benzinu není nikdy zahrnuta v ceně a nájemce je povinen ji uhradit. Při ukončení pronájmu je nájemce povinen vrátit automobil s plnou nádrží nebo rozdíl uhradit. Tato služba se jmenuje "Refuelling Service".

Přehled některých pronajímatelů: Hertz, Sixt, Avis, Thrifty, Europcar, Budget, Alamo, Thrifty, Enterprise, Dollar.

Ubytování

Naše cestovní agentura Vám nabízí zajištění ubytování v České republice a v jiných zemích po celém světě, zejména v oblasti Asie se zaměřením na Japonsko, jenž je oblast naší specializace.

A jaké ubytování Vám nabízíme?
 • Hlavně dle Vašich představ a požadavků
 • hotely, apartmány, penziony různých kategorií
 • se stravou / bez stravy
 • na Vámi požadovanou dobu
 • v různé cenové relaci - od levného turistického ubytování po pětihvězdičkové hotely.

 V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám připravíme nabídku ubytování a dalších služeb dle Vašeho přání na míru. Nejste si však jisti jaké by mělo být ubytování v dané zemi? I  v takovém případě jsme tu pro Vás a rádi Vám představíme různé možnosti s cílem Vaší spokojenosti. Kontaktujte nás prosím na přiloženém kontaktním formuláři.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek: