Warning: fopen(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): php_stream_sock_ssl_activate_with_method: SSL handshake/connection failed in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): Unable to activate SSL mode in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(http://www.nakupka.cz/sablony/lista/lista-utf8.tpl): failed to open stream: Success in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 439 Warning: feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 440 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 441 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 446 Zájezdy - hanatour.cz
Novinky

11. roční Novoročního koncertu Česko-japonské společnosti

11. roční Novoročního koncertu Česko-japonské společnosti
10. 01. 2018 (8:37)
Vážení příznivci japonské kultury, srdečně Vás zveme na již 11. ročník Novoročního koncertu Česko-japonské společnosti, který se bude konat 27. ledna 2018 v 15:00 v Mramorovém sále paláce Lucerna. Vstupné zdarma.

Hledá se asistent/ka

27. 10. 2017 (13:58)
Česko-Japonská společnost se sídlem v Praze hledá asistenta/asistenku. Nutná znalost japonského jazyka. Pro podrobnější informace kontaktujte předsedkyni společnosti Darju Kawasumi na adrese office@japan.cz

Představení Kasai Dancing Company

16. 08. 2017 (8:43)
Milí přátelé, pokud nevíte, co s večerem 18. 8., můžete zavítat do Divadla Brodway. Od 19h se zde představí Kasai Dancing Company ve spolupráci s Bohemia Balet.Více informací na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/hanatourspraha/?ref=aymt_homepage_panel

Výstava "Japanese Visions of Mt. Fuji"

16. 08. 2017 (8:40)
Líbila se vám výstava současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků, která proběhla v letošním květnu? Pak si určitě nenechte ujít novou výstavu kaligrafie s názvem „Japanese Visions of Mt. Fuji“. Vernisáž se uskuteční 22.8., výstavu kaligrafie pak budete moci shlédnout až do 10. 9. Výstavu zaštiťuje Česko-japonská společnost a Hana Tours Praha.

Klavírní recitál

25. 07. 2017 (8:50)
Milí přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na klavírní recitál v podání talentované Lisy Nakazono ve čtvrtek 24. srpna v sále Emy Destinnové v Kaiserštejnském paláci. Více informací naleznete na našich facebookových stránkách.

Japonské umění v Salzburgu

20. 07. 2017 (16:20)
Pro milovníky a sběratele japonského umění přinášíme možnost ulovit nádherné kousky v rámci prodejního dne v Salzburgu dne 14. listopadu. Více info na našich facebookových stránkách.

Varhanní Festival ve Svatovítské katedrále

Varhanní Festival ve Svatovítské katedrále
30. 06. 2017 (9:07)
Vážení přátelé, srdečně zveme na varhanní večery 4. - 25.7. v podání pana Bohumíra Rabase, výjimečného varhaníka, který s námi dlouhodobě spolupracuje a stará se o dokreslení jedinečného okamžiku při svatebních obřadech, jenž zajišťujeme pro japonské klienty.

HLEDEJ JAPONSKÁ PŘÍSLOVÍ A VYHRAJ

23. 06. 2017 (9:05)
Zapojte se do soutěže susi.cz "Hledej japonská přísloví". Všechny informace se dozvíte na stránkách susi.cz, konkrétně na: http://novinky.susi.cz/hledej-japonska-prislovi-a-vyhraj/

KONCERT IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA

5. 05. 2017 (13:15)
IZUMI SHIMURA a JINDŘICH PAZDERA si Vás dovolují pozvat na komorní koncert, pořádaný při příležitosti 20 let společné umělecké činnosti. Na programu budou díla F. Bendy, H. Hayashiho, J. S. Bacha, A. Dvořáka a B. Smetany. Koncert se koná v pondělí 8. května 2017 v 20.00 hodin v Nosticově paláci, Praha 1 - Malá Strana, Maltézské nám. 1

Výstava současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků od 11.5.2017

5. 05. 2017 (13:07)
Dobrý den, rádi bychom Vám doporučili návštěvu výstavy současné japonské kaligrafie „HATAI“ v Galerii kritiků. Vernisáž se koná ve čtvrtek 11. května 2017 v 18 hodin za účasti autorů a mistra Chikuho Matsumoto. Název „HATAI“ vyjadřuje kaligrafický styl, charakterizovaný dekonstrukcí tvaru znaku, jehož význam se utváří složením několika grafických prvků. Dochází tak k volné významové interpretaci nově vzniklého tvaru. Výstava je doprovázena praktickou ukázkou a přednáškou mistra Matsumoto v sobotu 13. května v 11 hodin v Galerii kritiků v pražské Adrii. Vstup je volný.


Zájezdy

Zajišťujeme dopravu, ubytování, letenky, rezervace v restauracích, vstupenky na kulturní akce, a to vše zákazníkovi přímo na míru.

Pošlete nám mail s Vaším přáním a my Vám pošleme nabídku zájezdu s předběžným rozpočtem.

Doprava

 Nabízíme Vám dopravní služby pro jednotlivce i skupiny po Praze i celé republice včetně Slovenska.
Můžete si vybr/at z mnoha nabízených vozů, kterými jsou například:

 • osobní vozy - limusiny - Nissan Maxima, Mercedes, Cadillac a další
 • sedany - Peugeot, Opel, V W apod.
 • mikrobusy - Ford Tranzit klima / 8+1/ apod.
 • busy - 28 - 72 místné : VOLVO, DAF, BOWA, MAN, KAROSA LUX ...
 • pronájem aut z nabídky autopůjčovny Hertz
Zajistíme Vám půjčení vozů ve všech zemích světa při Vašem příjezdu do cíle Vaší cesty. Vaši objednávku obratem vyřídíme a zašleme Vám kopii rezervace.
Obecné informace
Pronájem automobilu Vám umožní značnou svobodu volby vlastního programu. Nejlepší je zajistit si pronájem auta v časovém předstihu. Na základě potvrzené rezervace bude auto požadované kategorie pro vás připraveno v určeném čase a místě.

Nutné doklady: (může se mírně lišit dle společnosti) 
 • řidičský průkaz, jehož držitelem jste alespoň jeden rok (občané ČR v cizině plus mezinárodní ŘP)
 • platný cestovní pas (občané ČR na území ČR OP)
Většinou je úhrada nutná pomocí platebních karet. V některých zemích jsou vyžadovány 2 platební karty. Platební karty jsou vyžadovány u všech kategorií vozidel.

Minimální věk řidiče/nájemce je obvykle 23 let. Řidič musí být držitelem platného řidičského oprávnění minimálně 12 měsíců. U řidičů mladších 25 let může být účtován poplatek. 

Hodláte-li se za volantem pronajatého automobilu střídat s dalšími řidiči, je vždy nutné předem uvést a zapsat a předložit jejich doklady (pas ev. OP, ŘP vydaný alespoň před rokem, ev. plus mezinárodní ŘP), zpravidla za poplatek. Pokud pronajaté vozidlo řídí osoba, která není uvedena v nájemní smlouvě, hodnotí se to jako neoprávněné užití vozidla a porušení podmínek nájemní smlouvy. Vozidla jsou většinou zákonně pojištěna (tzv. povinné ručení). Samozřejmě je možno se připojistit pro případ nehody, poškození vozidla z vaší viny, odcizení nebo úrazu.
Další informace o půjčení automobilu:
Vozidlo musí být odevzdáno v uvedeném čase a místě. Potřebujete-li změnit čas (prodloužit dobu pronájmu) nebo místo odevzdání, musíte k tomu mít souhlas pronajímatele. Odevzdání vozidla na jiném místě, než kde byl pronájem zahájen, bývá v některých případech zatíženo poplatkem (Drop Off Charge, Intercity Fee).

Pohonné hmoty
Při začátku každého pronájmu obdrží nájemce automobil s plnou nádrží. Cena benzinu není nikdy zahrnuta v ceně a nájemce je povinen ji uhradit. Při ukončení pronájmu je nájemce povinen vrátit automobil s plnou nádrží nebo rozdíl uhradit. Tato služba se jmenuje "Refuelling Service".

Přehled některých pronajímatelů: Hertz, Sixt, Avis, Thrifty, Europcar, Budget, Alamo, Thrifty, Enterprise, Dollar.

Ubytování

Naše cestovní agentura Vám nabízí zajištění ubytování v České republice a v jiných zemích po celém světě, zejména v oblasti Asie se zaměřením na Japonsko, jenž je oblast naší specializace.

A jaké ubytování Vám nabízíme?
 • Hlavně dle Vašich představ a požadavků
 • hotely, apartmány, penziony různých kategorií
 • se stravou / bez stravy
 • na Vámi požadovanou dobu
 • v různé cenové relaci - od levného turistického ubytování po pětihvězdičkové hotely.

 V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám připravíme nabídku ubytování a dalších služeb dle Vašeho přání na míru. Nejste si však jisti jaké by mělo být ubytování v dané zemi? I  v takovém případě jsme tu pro Vás a rádi Vám představíme různé možnosti s cílem Vaší spokojenosti. Kontaktujte nás prosím na přiloženém kontaktním formuláři.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek: