Warning: fopen(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1407742E:SSL routines:SSL23_GET_SERVER_HELLO:tlsv1 alert protocol version in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): php_stream_sock_ssl_activate_with_method: SSL handshake/connection failed in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(): Unable to activate SSL mode in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fopen(http://www.nakupka.cz/sablony/lista/lista-utf8.tpl): failed to open stream: Success in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 438 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 439 Warning: feof(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 440 Warning: fgets(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 441 Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /srv/hanatour.cz/www/web/index.php on line 446 Zájezdy - hanatour.cz
zpět na prohlížení webu

www stránky: www.hanatour.cz

Zájezdy

Zajišťujeme dopravu, ubytování, letenky, rezervace v restauracích, vstupenky na kulturní akce, a to vše zákazníkovi přímo na míru.

Pošlete nám mail s Vaším přáním a my Vám pošleme nabídku zájezdu s předběžným rozpočtem.

Doprava

 Nabízíme Vám dopravní služby pro jednotlivce i skupiny po Praze i celé republice včetně Slovenska.
Můžete si vybr/at z mnoha nabízených vozů, kterými jsou například:

 • osobní vozy - limusiny - Nissan Maxima, Mercedes, Cadillac a další
 • sedany - Peugeot, Opel, V W apod.
 • mikrobusy - Ford Tranzit klima / 8+1/ apod.
 • busy - 28 - 72 místné : VOLVO, DAF, BOWA, MAN, KAROSA LUX ...
 • pronájem aut z nabídky autopůjčovny Hertz
Zajistíme Vám půjčení vozů ve všech zemích světa při Vašem příjezdu do cíle Vaší cesty. Vaši objednávku obratem vyřídíme a zašleme Vám kopii rezervace.
Obecné informace
Pronájem automobilu Vám umožní značnou svobodu volby vlastního programu. Nejlepší je zajistit si pronájem auta v časovém předstihu. Na základě potvrzené rezervace bude auto požadované kategorie pro vás připraveno v určeném čase a místě.

Nutné doklady: (může se mírně lišit dle společnosti) 
 • řidičský průkaz, jehož držitelem jste alespoň jeden rok (občané ČR v cizině plus mezinárodní ŘP)
 • platný cestovní pas (občané ČR na území ČR OP)
Většinou je úhrada nutná pomocí platebních karet. V některých zemích jsou vyžadovány 2 platební karty. Platební karty jsou vyžadovány u všech kategorií vozidel.

Minimální věk řidiče/nájemce je obvykle 23 let. Řidič musí být držitelem platného řidičského oprávnění minimálně 12 měsíců. U řidičů mladších 25 let může být účtován poplatek. 

Hodláte-li se za volantem pronajatého automobilu střídat s dalšími řidiči, je vždy nutné předem uvést a zapsat a předložit jejich doklady (pas ev. OP, ŘP vydaný alespoň před rokem, ev. plus mezinárodní ŘP), zpravidla za poplatek. Pokud pronajaté vozidlo řídí osoba, která není uvedena v nájemní smlouvě, hodnotí se to jako neoprávněné užití vozidla a porušení podmínek nájemní smlouvy. Vozidla jsou většinou zákonně pojištěna (tzv. povinné ručení). Samozřejmě je možno se připojistit pro případ nehody, poškození vozidla z vaší viny, odcizení nebo úrazu.
Další informace o půjčení automobilu:
Vozidlo musí být odevzdáno v uvedeném čase a místě. Potřebujete-li změnit čas (prodloužit dobu pronájmu) nebo místo odevzdání, musíte k tomu mít souhlas pronajímatele. Odevzdání vozidla na jiném místě, než kde byl pronájem zahájen, bývá v některých případech zatíženo poplatkem (Drop Off Charge, Intercity Fee).

Pohonné hmoty
Při začátku každého pronájmu obdrží nájemce automobil s plnou nádrží. Cena benzinu není nikdy zahrnuta v ceně a nájemce je povinen ji uhradit. Při ukončení pronájmu je nájemce povinen vrátit automobil s plnou nádrží nebo rozdíl uhradit. Tato služba se jmenuje "Refuelling Service".

Přehled některých pronajímatelů: Hertz, Sixt, Avis, Thrifty, Europcar, Budget, Alamo, Thrifty, Enterprise, Dollar.

Ubytování

Naše cestovní agentura Vám nabízí zajištění ubytování v České republice a v jiných zemích po celém světě, zejména v oblasti Asie se zaměřením na Japonsko, jenž je oblast naší specializace.

A jaké ubytování Vám nabízíme?
 • Hlavně dle Vašich představ a požadavků
 • hotely, apartmány, penziony různých kategorií
 • se stravou / bez stravy
 • na Vámi požadovanou dobu
 • v různé cenové relaci - od levného turistického ubytování po pětihvězdičkové hotely.

 V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat a my Vám připravíme nabídku ubytování a dalších služeb dle Vašeho přání na míru. Nejste si však jisti jaké by mělo být ubytování v dané zemi? I  v takovém případě jsme tu pro Vás a rádi Vám představíme různé možnosti s cílem Vaší spokojenosti. Kontaktujte nás prosím na přiloženém kontaktním formuláři.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno:
Email:
Požadavek:
 
Autor systému: Mikosoft Praha s.r.o., Nakupka.cz | Powered by Licema